pon-pt 7:00 - 15:00

biuro@spinel.pl 077 464 33 44

Spinel Hydraulika-Pneumatyka

PRACA

W związku z rozwojem firmy zatrudnimy:

  1. ELEKTROMECHANIKA I MECHANIKA
    zakres obowiązków : montaż, diagnostyka i naprawy wind załadowczych, żurawi , podnośników koszowych, montaż i naprawy napędów hydraulicznych
    wymagania :
    – wykształcenie zasadnicze lub średnie zawodowe,
    – umiejętność czytania schematów,
    – chęć do nauki

Warunki zatrudnienia:
system jednozmianowy od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00
po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony,
wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia plus pakiet medyczny i ubezpieczenie NW
zapewniamy szkolenia i możliwość zdobycia uprawnień UDT

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na maila
aleksandra.poloczek@spinel.pl
lub kontakt telefoniczny 77 464 33 44

z dopiskiem:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”